حسابداری آنلاین چیست؟

اگر به حوزه طراحی سایت، نرم افزار و حسابداری علاقه داری، این صفحه برات خیلی می تونه مفید باشه

حسابداری آنلاین چیست؟

۱ بازديد

پدیده حسابداری آنلاین که به آن حسابداری ابری یا حسابداری تحت وب نیز گفته می‌شود، به حسابداران اجازه می‌دهد که از طریق اینترنت، کارهای حسابداری خود را انجام دهند. دسترسی با موبایل، تبلت و لپ تاپ، از جمله مزایایی است که می‌توان به حسابداری آنلاین (ابری) اشاره کرد.

اگر اکثر مواقع نگرانی این را دارید که همیشه از آخرین نسخه برنامه‌ها استفاده کنید، حسابداری سنتی این نگرانی شما را به یک بحران تبدیل خواهد کرد. چرا که در نرم‌افزارهای  سنتی، قابلیت بروزرسانی وجود ندارد! اما در طرف مقابل، شاهد بروزرسانی‌های متعدد از طرف شرکت‌های حسابداری آنلاین هستیم که مداوم نرم‌افزار را بروز میکنند.

نرم‌افزار حسابداری ابری (آنلاین) چیست؟

شرکت‌های نرم‌افزاری حسابداری برای رفع برخی ایرادات نرم‌افزارهای  حسابداری سنتی، مدلی از نرم‌افزارهای  حسابداری را طراحی کردند و بر روی یک فضای ابری اعمال کرده و امکان کنترل و ذخیره سازی اطلاعات از راه دور بر روی این سرور مرکزی را ایجاد کرده اند. به این نرم‌افزار اصطلاحا نرم‌افزار حساب‌های انلاین یا نرم‌افزار حسابداری ابری می‌گویند.

در واقع بر عکس نرم‌افزارهای حسابداری سنتی که شما نرم‌افزار را بر روی سیستم خود نصب میکردید، در حسابداری آنلاین دیگر به این صورت نیست و هیچ برنامه یا نرم‌افزاری نصب نخواهد شد. کافیست مرورگر کروم یا فایرفاکس یا هر مرورگر دیگری را باز کنید و ثبت‌های حسابداری خود را انجام دهید.

منبع: حسابداری آنلاین لاندا

 
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.